Αξιολόγηση προσφορών ταξιδιωτικών γραφείων για την εκδρομή στην Αθήνα από 03 έως 05 Φεβρουαρίου 2024

Για την πραγματοποίηση της εκπαιδευτικής εκδρομής των μαθητών/τριών της Τρίτης (Γ’) Γυμνασίου στην Αθήνα από 03 έως 05 Φεβρουαρίου 2024, το Σχολείο μας δέχθηκε οικονομικές προσφορές από τα ταξιδιωτικά γραφεία: Gassi Holidays, Herodotus Τours, Apollo Travel, Mentor Travel, Mazi Travel.

Την Δευτέρα 08 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 13.30  συγκλήθηκε στο γραφείο της Διεύθυνσης του 7ου Γυμνασίου Θεσσαλονίκης, επιτροπή με αρμοδιότητα την αξιολόγηση των προσφορών
Η επιτροπή αξιολόγησης, που συστάθηκε κατά τα οριζόμενα στη με αρ. πρωτ.
20883/ΓΔ4/12-2-2020/ΥΠΑΙΘ ΥΑ (ΦΕΚ 456Β΄), εξέτασε συγκριτικά όλες τις προσφορές και ανέθεσε ομόφωνα την εκπαιδευτική εκδρομή του σχολείου μας στον ταξιδιωτικό γραφείο Gassi Holidays (με τιμή 125 ευρώ ανά άτομο)  λόγω οικονομικών και ποιοτικών χαρακτηριστικών.
Η  Πρόεδρος: Τζαβάρα Καλλιόπη

Τα Μέλη: Σερενίδου Ανδρονίκη, Βασιλειάδης Παύλος, Τάταλας Γεώργιος, Βρόικος Παύλος, Μειμαρίδου Σοφία, Γκεμετζή Θεοπούλα

Πρακτικό-Διευθύντρια-Αθήνα-3-εώς-5-2-24